Vermont

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Vermont

Īpašums pārdošanai Vermontā

Tā robežojas ar Masačūsetsu uz dienvidiem, New Hampshire uz austrumiem, Ņujorku uz rietumiem un Kanādu uz ziemeļiem

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Vermontā, jums jāizlasa mūsu ziņojums par šo valsti.

Vermont ir valsts ziemeļaustrumu Amerikas Savienotajās Valstīs, kas pazīstama ar savu dabisko ainavu, galvenokārt klāta ar mežiem. Vermont ir slavena arī ar vairāk nekā 100 segtiem tiltiem, kas izgatavoti no koka un aizsākti 19. gadsimtā, un masveida kļavu sīrupa ražošanai.

Gada vidus ziņojums ir svarīgs pavērsiens nekustamā īpašuma tendencēm, īpaši Vermontas ziemeļrietumos. Mēs esam tradicionālā tirgus augstuma vidū.
 
Vermontā pārdodamo īpašumu skaits visās kategorijās, ieskaitot vientuļās ģimenes, daudzdzīvokļu ēkas, daudzdzīvokļu īpašumus, zemi un greznību, Ziemeļrietumu Vermontā ir augsts 2017. gada pirmajā pusē. , bet samazina ilgtermiņa vienības pārdošanu. Vidējās pārdošanas cenas turpināja palielināties. Vidējās pārdošanas cenas tika pievienotas 2,0%.

Vermontas tirgus atspoguļo pašreizējo valsts zemo krājumu līmeņa tendenci.

Arī hipotekāro kredītu procentu likmju pieaugums ir faktors. Hipotēku procentu likmes 2012. gadā pieauga no 4% līdz 4,5%, kas palielināja dažu pircēju steidzamību iegādāties īpašumu pārdošanai Vermontā.

Šeit pārdošanas cilvēki redzēja lielu pieprasījumu pēc pirkumiem, īpaši cenu segmentos, kas ir mazāki par 350 000 ASV dolāriem.

 Pirmo reizi jūnijā 10 gados Vermontā pārdodamo īpašumu cenas ir zemākas, samazinoties par 3,5% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada jūniju.

Mājokļu ainava pagājušajā gadā ir mainījusies, un federālā valdība 1. janvārī īstenoja stresa testu, kas attiecas uz nākotnes interesēm.

Par mēnesi pēc kārtas ir beidzies nekustamā īpašuma pārdošanas termiņš.

Salīdzinot ar 2017.gada jūniju, mājokļu pārdošanas apjomi samazinājās par 13,7%; dzīvojamo īpašumu pārdošanas apjoms samazinājās par 13,3%, bet dzīvokļu pārdošanas apjoms samazinājās par 15,6%.

Jaunākie pārdošanas darījumi notiek un sagaida, ka tie turpināsies arī rudenī.

Daži vietējā tirgus apgabali ir labāki nekā citi, piemēram, Dunnville un Grimsby.

Īpaši aktīvās teritorijas pēdējos gados, piemēram, Hamilton East, Hamilton Center un Burlington, turpina gūt mazāku pārdošanas apjomu.

 •  
  Pārcelšanās uz Vermontu. Expatriate un dzīvo Vermontā

      Pēc analīzēm mēs turpinām, meklējot galvenās iezīmes, kas padara tautu konkurētspējīgāku nekā citas, mēs noteikti nevaram aizmirst par unikālu un ērtu realitāti. Ar zvaigznēm un svītrām sirdī, kas atrodas New England reģionā, mūsu mini-guide vadošais stāvoklis šodien ir Vermont. No Francij ...

 •  
  5 labākās Amerikas valstis, kur pārvietoties. Pārsteigums? Vermont!

    Katru gadu visā pasaulē tiek apkopoti labklājības, drošības un vispārējo dzīves apstākļu klasifikācijas. Šodien mēs analizēsim piecas Amerikas valstis, kas jūs pārsteigs. Viens no tiem, kas radīs lielāku pārsteigumu, ir Vermont. Pēc šī īsa raksta jūs varētu būt ieinteresēti iegādāties dzīvokli ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 15440

PARDOŠANA Villa, Vermont, Burlington, Shelburne, 550 Hinesburg Road

1,195,899.77EUR
PARDOŠANA
Villa

397.81 m²
Izcili lakefront townhouse! Elegants un izsmalcināts ar ezeru un kalnu viedokli, un rietumu saulrietus no gandrīz katra numura. Šī mājas apvieno kvali...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Iestatījumi

  Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

  Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB